Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 318-041197/0001

Uhrkette

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, Länge ca. 44 cm, großer Schuber, 29,4 g, TragespurenøG29

24.06.2021 - 11:45

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Uhrkette

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.06.2021 - 11:45
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online