Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-012125/0001

Brillant Ring

Weißgold 585, Brillant ca. 0,30 ct, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,55 ct, RW 60, 3,8 gøg4

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

24.06.2021 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.06.2021 - 10:00
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 17.06. - 24.06.2021