Čís. položky 301-463539/0002

Brillantring zus. ca. 0,75 ct

Brillantring zus. ca. 0,75 ct - Klenoty a Hodinky

Gold Weißgold 585, ein Brillant ca. 0,45 ct, kleinere Brillanten zus. ca. 0,30 ct, beweglich montiert, RW 59, 4,4 g, Tragespurenøg4

24.06.2021 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillantring zus. ca. 0,75 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.06.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 17.06. - 24.06.2021