Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 323-038706/0001

Brillant-Diamant Brosche

Gold 750, Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, Brillant-u. Achtkantdiamanten zus. ca. 0,65 ct, Korallen, 30,8 gøG25

24.06.2021 - 11:26

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Brillant-Diamant Brosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.06.2021 - 11:26
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 17.06. - 24.06.2021