Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-032318/0012

Brillantring zus. ca. 0,10 ct

Gold/Weißgold 580, RW 57, österr. Amtspunze 1872-1922 Weißgoldfassung aus späterer Zeit, 4,3 gøG4

Expert: Anna Maria Hofmeister Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14

anna-maria.hofmeister@dorotheum.at

24.06.2021 - 10:06

Vyvolávací cena:

Brillantring zus. ca. 0,10 ct

0512/570447- 14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.06.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 17.06. - 24.06.2021