Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023826/0001

Paul Kassecker *

(Villach 1903-1992 Aflenz, Ausbildung an der Grazer Kgew. schule u. Wr. Akademie) "Pfarrkirche St. Leonhard in Seewiesen" handsigniert Kassecker, Öl auf Faserplatte 54,5 x 48,5 cm, in Profilholzrahmen, unbedeutend bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

12.07.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Kassecker *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Sommerauktion
Datum: 12.07.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online