Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023865/0030 -

Alfred Kubin *

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) "Das Ständchen", monogrammiert AK, Bleistiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 22 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

12.07.2021 - 15:33

Vyvolávací cena:

Alfred Kubin *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Sommerauktion
Datum: 12.07.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online