Čís. položky 191-023865/0005 -

Edward Theodore Compton

Edward Theodore Compton - Klenoty, umění a starožitnosti

(Stoke Newington 1849 - 1921 Feldafink) Rückseitig betitelt "Heinrichsbad in Herisau/Schweiz", monogrammiert ETC, Grisaillaquarell auf Papier mit Deckweiß gehöht, Bildausschnitt 17,5 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

12.07.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:

Edward Theodore Compton

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.07.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online