Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023896/0015

Franz Trenk *

(Graz 1899-1960, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Wiener Akademie) Gotische Kirche "Maria am Gestade" in Wien, handsigniert, datiert F. Trenk 1944, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 60 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, eingerissen/repariert

Expert: Friedrich Reinbacher

12.07.2021 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Trenk *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Sommerauktion
Datum: 12.07.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online