Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0025

Franz Roubal *

(Wien 1889-1967 Irdning, Ausbildung an der Akademie in Wien) "Nashorn/Rhinozeros", handsigniert, datiert Fr. Roubal 1947, Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 27,5 x 19,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

12.07.2021 - 15:39

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Roubal *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Sommerauktion
Datum: 12.07.2021 - 15:39
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online