Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120360/0000

Konrad Kreuzer

(Graz 1810-1861) Landschaftsidylle mit figuraler Staffage, handsigniert C. Kreuzer, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 21 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

12.07.2021 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Konrad Kreuzer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Sommerauktion
Datum: 12.07.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online