Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120492/0000

Dragica Horvat

(Geboren 1923 Pregrada, Studium an der agramer Kunstakademie) "Hofgasse-Graz", handsigniert, datiert Dragica Horvat 1978, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 39,5 x 29,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

12.07.2021 - 15:25

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Dragica Horvat

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Sommerauktion
Datum: 12.07.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online