Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023865/0039 -

"Goldhaubenfrau"

aus Gmundner Keramik, farbig bemalt, glasiert, gold geziert Höhe 31 cm, eingepresste Boden marke, Modellnummer 1051, monogrammiert SF, geringfügig bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

12.07.2021 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

"Goldhaubenfrau"

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Sommerauktion
Datum: 12.07.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online