Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038841/0001

Ernst Degn *

(Schärding 1904-1990 Innsbruck) Alter Bauer mit Kind, signiert unten rechts: E. Degn, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 50 x 30 cm, Passepartout, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

01.07.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:

Ernst Degn *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 01.07.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online