Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025735/0022

Thangka des Trowo Tsochog Khagying, Tibet, wohl 19. Jahrhundert

Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 69 x 48 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

29.06.2021 - 15:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Möbel & Antiquitäten
Datum: 29.06.2021 - 15:37
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online