Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110018/0001

Hl. Nikolaus,

19. Jh., Öl auf Blech, gerahmt 15,5 x 17 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

30.06.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Hl. Nikolaus,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 30.06.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online