Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109067/0004

Kaiser Franz Joseph I. von Österreich,

Porträt des alten kaisers in Uniform mit Ordensschmuck, Lichtdruck, bezeichnet "Fritz Stattler München 1914", 65 x 49 cm, gerahmt, verglast, Stockflecken, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

30.06.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 30.06.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online