Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049002/0028 +

Diamant Onyxbrosche

Platin 950, Altschliffdiamanten zus. ca. 3,70 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 8,9 g, Broschierung Weißgold 585 aus späterer Zeitøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

22.07.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Diamant Onyxbrosche

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 22.07.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.06. - 21.07.2021