Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0038

Anton Peisker

(tätig in Österreich um 1870) Salzburger Landschaft mit Untersberg, betitelt "Salzburg", signiert Anton Peisker, Aquarell auf Papier, 15,5 x 23,5 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.07.2021 - 11:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Anton Peisker

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.07.2021 - 11:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online