Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072296/0002

Erich Probst

(Wien 1885-1946) Dame mit Goldhaube, signiert, datiert Erich Probst 1912, Öl auf Malkarton, gerahmt, Krakelees, restauriert, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.07.2021 - 10:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Erich Probst

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.07.2021 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online