Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071049/0009

Ungarischer Maler

Donauschiffer, signiert Kiss(?), datiert (19)92,Öl auf Karton, 50 x 35 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.07.2021 - 10:32

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Ungarischer Maler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.07.2021 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online