Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074514/0011

Julius Zopf

(Wien 1838-1897) Gebirgslandschaft mit Bach, signiert J. Zopf, Öl auf Leinwand, 31,5 x 63 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.07.2021 - 10:21

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Julius Zopf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.07.2021 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online