Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067624/0024

Thomas Miles Richardson

Thomas Miles Richardson - Obrazy

(Newcastle 1784-1848) Schloß Saffenburg im Landkreis Ahrweiler (Rheinland-Pfalz), 2Blatt, betitelt "Castle Are", signiert Richardson, Sepiaaquarell auf Papier auf Karton kaschiert, je 26 x 38 cm, Passep., gerahmt, stark gebräunt,(2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.07.2021 - 11:00

Vyvolávací cena:

Thomas Miles Richardson

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.07.2021 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online