Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073967/0012

Künstler um 1900

Wiesenblumen, Mohn, Kornblume, signiert C. Michel (?), Öl auf Leinwand, 24,5 x 32,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.07.2021 - 10:21

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.07.2021 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online