Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072929/0004

Charles Euphrasie Kuwasseg

(Draveil 1838-1904 Paris) Prtie in Amsterdam, signiert C. Kuwasseg, Öl auf Leinwand, 32 x 45,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.07.2021 - 10:22

Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Charles Euphrasie Kuwasseg

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.07.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online