Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071177/0001

Deutsche Schule, 2. Hälfte 17. Jahrhundert

Moses empfängt die zehn Gebote, Öl auf Leinwand, 123 x 106 cm, gerahmt

Provenienz: Privatsammlung, Österreich

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

06.07.2021 - 10:50

Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.07.2021 - 10:50
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online