Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108998/0048

Deckeldose mit plastischem Pferd,

Horn, Pferd Metall, versilbert, Scharnier, Metallmontierung, Höhe 13 cm, Risse, Gebrauchsspuren, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

16.07.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 221,-
Cena:
EUR 221,-

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 16.07.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum