Brillantring
Gold/Weißgold 750, tlw mattiert, Brillant 0,08 ct (grav.), RW 54, 7 g, Tragespurenøg7
08.07.2021 - 10:19
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 08.07.2021 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |