Čís. položky 110-022793/0036

Charles Alexander Smith

Charles Alexander Smith - Umění a starožitnosti

, (Canada 1864-1915), Dame in Schwarz", signiert "C. Alexander Smith", undeutlich bezeichnet"a mademoiselle ?", Öl auf Holz, ca. 39 x 31,5 cm, gerahmt, starke Alterspuren, reingungsbedürftig

05.07.2021 - 10:25

Vyvolávací cena:

Charles Alexander Smith

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.07.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online