Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072585/0005

Ferdinand Max Bredt

(Leipzig 1860-1921 Ruhpolding) Selbstbildnis, signiert F. M. Bredt, Öl auf Leinwand, 120 x 85,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.07.2021 - 15:04

Cena:
EUR 5.240,-

Ferdinand Max Bredt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 29.07.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum