Heinz Pinggera *
(Meran 1900 geb.) "Alpenglühen am Rosengarten (Dolomiten)", rückseitig betitelt, signiert Heinz Pinggera, Gouache auf Papier, 25 x 34 cm, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
29.07.2021 - 15:05
- Dosažená cena: **
EUR 520,-
- Cena:
EUR 520,-
Heinz Pinggera *
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 29.07.2021 - 15:05 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-