Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074409/0002

Heinz Pinggera *

(Meran 1900 geb.) "Alpenglühen am Rosengarten (Dolomiten)", rückseitig betitelt, signiert Heinz Pinggera, Gouache auf Papier, 25 x 34 cm, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

29.07.2021 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 520,-
Cena:
EUR 520,-

Heinz Pinggera *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 29.07.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum