Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0034

Aquarellist um 1920

Blick über den Prater mit Riesenrad und Rotunde, verso bezeichnet Lehner, Aquarell auf Papier, 19 x 39 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

29.07.2021 - 15:05

Cena:
EUR 390,-

Aquarellist um 1920

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 29.07.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum