Čís. položky 138-073974/0041

Rudolf Kargl

Rudolf Kargl - Bilder

(Wien 1878-1942 Mödling) Habachtal, betitelt, signiert R. Kargl, Aquarell auf Papier,20 x 27 cm, gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

29.07.2021 - 15:06

Cena:
EUR 470,-

Rudolf Kargl

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 29.07.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum