Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 32

Ernest Montaut

(Montauban 1878-1909 Colombes) Pochoirkolorierte Farblithografie nach Ernest Montaut, "Circuit de la Sarthe, 1906," Größe ca. 18 x 29 cm, verglast, gerahmt

15.07.2021 - 10:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernest Montaut

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Automobilia
Datum: 15.07.2021 - 10:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online