Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025909/0003

Adolf Obermüllner

(Wels 1833-1898 Wien) Stadt mit Burgberg an einem Fluß, signiert: A. Obermüllner, Öl auf Leinwand, ca. 26,5 x 38 cm, blattvergoldeter Rahmen gering beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.07.2021 - 15:31

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Adolf Obermüllner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 13.07.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online