Čís. položky 147-010469/0031

Berstett, August, Münzgeschichte des ZähringenBadischen Fürstenhauses

Berstett, August, Münzgeschichte des ZähringenBadischen Fürstenhauses - Münzen

Freiburg i. Breisgau 1846. 278S. 49 Tafeln, Karten und Tabellen. =restauriert, schimmel-, wasserrandig und stockfleckig aber komplett, modernerer fester Einband=

Expert: Mag. Michael Beckers Mag. Michael Beckers
+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

31.07.2021 - 16:08

Cena:
EUR 60,-

+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Münzen
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 31.07.2021 - 16:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online