Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023876/0002

Altschliffbrillant/Diamantring zus. ca. 0,35 ct

1 Saphircabochon, RW 59, 6,8 g Diamanten tlw mit Oberflächenmerkmalen øG6

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

26.07.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online