Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023855/0006

Hans Figura *

(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) Verschneite Tallandschaft, handsigniert Hans Figura, Radierung in Farbe, Stockgröße 29,5 x 38 cm, ungerahmt Blatt eingerissen

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:

Hans Figura *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online