Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) Verschneite Tallandschaft, handsigniert Hans Figura, Radierung in Farbe, Stockgröße 29,5 x 38 cm, ungerahmt Blatt eingerissen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.07.2021 - 15:26
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2021 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-