Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0052

August Trummer *

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) "Frauenakt - Gudrun" handsigniert, datiert Trummer 17. 3. 92, Gouache auf Papier, Bildausschnitt 44 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, kleine Rahmenteile fehlen

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:31

Vyvolávací cena:

August Trummer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online