Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0007

Gustav Axel Bergmann

(geb. Wien 1897, tätig in Drosendorf) Almenland, handsigniert, datiert Gustav Axel Bermann 68Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 31,5 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Gustav Axel Bergmann

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online