Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0028

Emil Edmund Gerstenberger

(Liebenthal 1889-1953 Graz, Ausbildung an der Wr. Akademie und Kunstschule unter Josef Hoffmann) Bergkirche, handsigniert E. Edm. Gerstenberger, Mischtechnik auf Faserplatte, Bildausschnitt 23 x 29 cm, gerahmt, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:

Emil Edmund Gerstenberger

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online