Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0023

Rudolf Türk*

(Villach 1893-1944 Graz, Stud. in Turin u. Rom, Schüler von Marussig, Paoluzzi und Zoff) Häuser am Waldrand, handsigniert R. Türk, Öl/ Leinwand auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 18,5 x 26 cm, gerahmt, Leinwand verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Rudolf Türk*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online