Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023897/0006 -

Werner Augustiner *

(Graz 1922-1986, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Wiener Akademie) "Der Traum", handsigniert, datiert Augustiner 1941, Holzschnitt, Stockgröße 39 x 32 cm Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:34

Vyvolávací cena:

Werner Augustiner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online