Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023896/0005

Herbert Soltys *

(geb. 1956 Graz, Studium an der Kunstgewerbeschule für dekorative Malerei) "Gedankensprung" handsigniert, datiert Soltys 11, Acryl/Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 68 x 48 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:

Herbert Soltys *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online