Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023112/0053

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-1987 Graz, Besuch der Landeskunstschule Graz) ZUGESCHRIEBEN Vorfrühling, bezeichent B. Kochauf, Öl auf Karton, Bildausschnitt 37 x 55 cm, gerahmt, verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online