Fritz Gareis d. J.
(Wien 1872-1925) "Motiv aus Dürnstein", handsigniert, datiert F. Gareis 1911, Mischtechnik/Papier auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 45 x 28,5 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.07.2021 - 15:35
- Vyvolávací cena:
Fritz Gareis d. J.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2021 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Graz |