Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120570/0000

Ernst Rausch

(geb. 1891 in Tirol) Blick auf den Grimming, handsigniert, datiert Rausch 58, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 53 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:31

Vyvolávací cena:

Ernst Rausch

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online