Čís. položky 138-074118/0004

Hans Zatzka

Hans Zatzka - Obrazy

(Wien 1859-1945) Fliederstrauß, signiert H. Zatzka, Öl auf Karton, 34 x 57 cm, gerahmt, (JP)

20.07.2021 - 10:22

Vyvolávací cena:

Hans Zatzka

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.07.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online