Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072790/0004

Konrad Petrides

(Wien 1864-1943) Ein Dorf in den Alpen, signiert K. Petrides, Öl auf Leinwand, 80,5 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.07.2021 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Konrad Petrides

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.07.2021 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online