Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069891/0014

Deutsch um 1870

Villenallee, signiert und datiert Jander 26/12 1869, Aquarell auf Papier, 41 x 60 cm, gerahmt, fleckig, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.07.2021 - 10:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Deutsch um 1870

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.07.2021 - 10:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online